Pl.Konstytucji 3 Maja 29B | 11-200 Bartoszyce

Nawilżanie

Nawilżanie skóry to podstawa pielęgnacji. Zachwianie równowagi naturalnych procesów wewnątrzkomórkowych skutkuje powstawaniem zmarszczek, utratą jędrności, szorstkością i nadmiernym łuszczeniem się skóry.

Przyczyn może być wiele: upływający czas, szkodliwe działanie promieni UV, uwarunkowania genetyczne, zła dieta.

Wszystkie komórki naszego organizmu stale odnawiają się i wymieniają na nowe. Cały proces jest „zaprogramowany” genetycznie, umożliwia regenerację i utrzymanie tkanek w dobrej kondycji.

Z wiekiem ten biologiczny mechanizm ulega znacznemu spowolnieniu. Ponadto nasza cera jest narażona na szkodliwe działanie środowiska: promienie UV, wiatr i toksyny oraz stres. Efekty? Zniszczona, szorstka, przesuszona skóra, pozbawiona naturalnego blasku i świeżości.

Przyczyną tych zmian jest uszkodzenie bariery hydrolipidowej skóry, co za tym idzie spadek ceramidów, kwasów tłuszczowych, steroli, co wpływa również na zmniejszenie wody w naskórku.
By przywrócić skórze utraconą jędrność i świeżość, nie pozwolić na utrwalenie i pogłębienie się niekorzystnych zmian w postaci drobnych zmarszczek, przebarwień, trzeba jak najszybciej rozpocząć regularną jej pielęgnację.

Odpowiednio dobrane i zastosowane produkty oraz zabiegi dadzą szybką i długotrwałą poprawę kondycji skóry. Nawilżona skóra, odpłaci się promiennym blaskiem, gładką strukturą, będzie „wypoczęta” i sprężysta. Wystarczy jeden zabieg a efekt będzie natychmiast widoczny.

Przeciwskazania do zabiegu

  • ciąża i okres karmienia piersią
  • opryszczka
  • Cennik

    Nawilżanie250 zł